Αποθηκαριος - Υπαλληλος Logistics
απο το Jobs24

Ημερομηνία καταχώρησης: 25/6/2019

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

H Cosmobrands ΑΕ η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο των καλλυντικών από το 2012 με Λιανικές, Χονδρικές, και Ηλεκτρονικές πωλήσεις με συνεχώς αναπτυσσόμενη πορεία, ζητά να προσλάβει άτομο για την παρακάτω θέση:

 Αποθηκάριος - Υπάλληλος Logistics

Οι αρμοδιότητες της θέσης είναι :

  • Διαχείριση, οργάνωση και συντονισμό παραλαβών και αποστολών.
  • Παραλαβή - τακτοποίηση των εμπορευμάτων στα ράφια – συλλογή εμπορευμάτων από ράφια.
  • Ετοιμασία παραγγελιών και συσκευασία.
  • Αρχειοθέτηση

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος ΙΕΚ, ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε σχετική θέση
  • Καλή γνώση  συστημάτων WMS και ERP.
  • Απαραίτητη γνώση Η/Υ (Windows, Office)
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.

Οι άνδρες υποψήφιοι να έχουν εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρία προσφέρει :

  • Δυναμικό Εργασιακό Περιβάλλον με Προοπτικές Επαγγελματικής Εξέλιξης.
  • Συνεχή εκπαίδευση.

Τα δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα που περιέχονται στο παρόν έντυπο που μας υποβάλλετε, θα αποτελέσουν μέρος του αρχείου βιογραφικών που τηρούμε για χρονικό διάστημα ενός έτους, θα είναι ορατά σε προσωπικό της COSMOBRANDS AE, σχετικό με τη Διεύθυνση και τη Διαχείριση Προσωπικού, και θα χρησιμοποιηθούν για την επεξεργασία του αιτήματος αναφορικά με την δυνατότητας απασχόλησής σας, για ενδεχόμενη επικοινωνία   και μόνο για τον σκοπό των διαδικασιών συνέντευξης ή και  πρόσληψης από την Υπεύθυνη Επεξεργασίας, ήτοι την COSMOBRANDS AE (Αμερικής 10, Αθήνα, ΑΦΜ 800398464), η οποία και εγγυάται την ασφάλεια τους, την  άσκηση των δικαιωμάτων σας για  ενημέρωση, πρόσβαση και αντίρρηση, σύμφωνα με τις διατάξεις του Κανονισμού (ΕΕ) 2016/679 για την προστασία των φυσικών προσώπων έναντι της επεξεργασίας των δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα και για την ελεύθερη κυκλοφορία των δεδομένων αυτών και της εκάστοτε ισχύουσας σχετικής νομοθεσίας. Καθ’ όλη  τη  χρονική διάρκεια που θα έχουμε τα στοιχεία σας, μπορείτε να αιτηθείτε πρόσβαση και διόρθωση ή διαγραφή τους, περιορισμό της επεξεργασίας τους, αντίταξη στην επεξεργασία τους, να αιτηθείτε τη φορητότητά τους, καθώς και να ανακαλέσετε τη συγκατάθεση που εδώ δίνετε, ελεύθερα και οποτεδήποτε. Υπεύθυνος Προστασίας Δεδομένων έχει οριστεί ο Πολυχρόνης Κοκκινίδης, Δικηγόρος Αθηνών, (

dpo[at]cosmobrands.gr, Σόλωνος 113 & Εμ Μπενάκη, Αθήνα) στον οποίο και μπορείτε να απευθυνθείτε σε περίπτωση που έχετε απορίες ή χρειάζεστε διευκρινήσεις σχετικά με τ’  ανωτέρω. Επίσης μπορείτε να επικοινωνείτε στο cv[at]cosmobrands.gr  ή στο 2110120519  σε περίπτωση που επιθυμείτε να ασκήσετε τα ως άνω δικαιώματα σας.

Με την αποστολή του βιογραφικού σας στο kariera.gr για την αγγελία με κωδικό Rep_ath062019 συναινείτε αυτομάτως στα παραπάνω.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

Η εταιρία Καριέρα ΑΕ ιδρύθηκε το 1997, με στόχο την κάλυψη των κενών στην ενημέρωση σχετικά με την αγορά εργασίας και την υποστήριξη των νέων που αναζητούν εργασία. Μέσα στα χρόνια που ακολούθησαν η εταιρία έθεσε τη βάση για τη μετεξέλιξή της σε έναν οργανισμό ευέλικτο και γρήγορα αναπτυσσόμενο, σχεδιάζοντας διαρκώς νέα προϊόντα και υπηρεσίες καριέρας, που ανταποκρίνονται στις αυξανόμενες ανάγκες του δυναμικού χώρου της αγοράς εργασίας.

Το kariera.gr είναι το ηγετικό on-line recruitment site στην Ελλάδα. Από το 2007 αποτελεί μέλος του δικτύου του CareerBuilder.com, του μεγαλύτερου site για την αγορά εργασίας στις ΗΠΑ.

Kariera.gr Hiring Solutions

Αποστολή & Όραμα μας, είναι να δημιουργήσουμε περισσότερες ευκαιρίες απασχόλησης. Συνδυάζουμε τα skill σας με την κουλτούρα της εταιρίας, ώστε η επόμενη θέση εργασίας σας να αποτελεί κατάκτηση προσωπικής επιτυχίας.

Καθαρά ανθρωποκεντρική η προσέγγιση μας, στις γνώσεις σας και τις προσωπικές σας φιλοδοξίες. Διενεργούμε τα αντίστοιχα Test των προσόντων της θέσης, όπου θα σας βοηθήσουν να ανακαλύψετε και καλύτερα τον εαυτό σας.

Είμαστε εδώ, όσο αναζητάτε εργασία!