ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
απο το Jobs24

Ημερομηνία καταχώρησης: 21/10/2019

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

H ΔΙΑΛΥΝΑΣ Α.Ε., αποκλειστικός αντιπρόσωπος για την Ελλάδα και την Κύπρο σε Πρωτοποριακές Υψηλής Τεχνολογίας Κόλλες, Σφραγιστικά και Στεγανοποιητικά υλικά, αναπτύσσει την επιχειρηματική της δραστηριότητα και ενδιαφέρεται να προσλάβει:

Γραμματέα Τμήματος Πωλήσεων

Αρμοδιότητες

  • Καλωσόρισμα πελατών και συνεργατών.  Επικοινωνία και Εξυπηρέτηση.
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων και e-mails.  Εμπορική αλληλογραφία.
  • Προετοιμασία, αποστολή και παρακολούθηση οικονομικών προσφορών σε πελάτες.
  • Διοικητική υποστήριξη στο τμήμα Πωλήσεων
  • Συμμετοχή στην υλοποίηση και υποστήριξη προώθησης εταιρικών έργων (newsletters, εκδηλώσεις, εκθέσεις, συνέδρια, κ.λπ.)
  • Προγραμματισμός παρουσιάσεων και σεμιναρίων

Η εταιρία παρέχει

Μια μοναδική ευκαιρία για καριέρα σε μια δυναμική και ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρία.  Ικανοποιητικές αποδοχές και συνεχή εκπαίδευση.  Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Τα απεσταλμένα βιογραφικά λαμβάνονται ως αυστηρώς εμπιστευτικά.

Εταιρικό Προφίλ

Η ΔΙΑΛΥΝΑΣ Α.Ε. βασίζει την καθημερινή της λειτουργία όσο και τον στρατηγικό της σχεδιασμό σε 3 αξίες:

Πρωτοπορία:  Το τμήμα Έρευνας και Ανάπτυξης συγκολλητικών υλικών, με κεντρικό επιχειρησιακό ρόλο, επικεντρώνεται στην εύρεση πρωτοποριακών και εξαιρετικά ποιοτικών προϊόντων στην παγκόσμια αγορά με τα οποία εμπλουτίζεται η ήδη ευρύτατη γκάμα προϊόντων συγκόλλησης, σφράγισης, μόνωσης και στεγανοποίησης.

Ποιότητα:  Εκ πεποιθήσεως προσανατολισμένοι στην ποιότητα, λειτουργούμε με σύστημα ΙSO 9001:2015.  Η βαθιά αφοσίωση στην ποιότητα μας οδηγεί στην επιλογή των ποιοτικότερων προϊόντων που κυκλοφορούν στην παγκόσμια αγορά και στη συνεργασία με τις μεγαλύτερες εταιρείες του εξωτερικού.

Εμπιστοσύνη:  Το τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών, στηρίζει καθημερινά οποιονδήποτε από τους 6.000 πελάτες μας σε Ελλάδα, Κύπρο και Μέση Ανατολή με τη λεπτομερή γνώση των δυνατοτήτων κάθε προϊόντος.  Το προσωπικό μας είναι εκπαιδευμένο στο να αντιλαμβάνεται γρήγορα το ζήτημα που αντιμετωπίζετε και να προτείνει το βέλτιστο προϊόν για κάθε εφαρμογή.

Κάθε μέλος του 15μελούς προσωπικού μας έχει θητεύσει στο Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών προκειμένου να έχει μια σφαιρική εικόνα των προϊόντων και των πιθανών εφαρμογών αυτών.

Πέραν της βαθιάς τεχνογνωσίας, η εμπιστοσύνη των πελατών μας βασίζεται στην ταχύτατη εξυπηρέτησή τους, λόγω της μεγάλης παρακαταθήκης προϊόντων και παρελκόμενων στην ιδιόκτητη αποθήκη μας αλλά και του αξιόπιστου Τμήματος Διανομών που αναλαμβάνει τις πιο επείγουσες και δύσκολες αποστολές με επιτυχία.

ΔΙΑΛΥΝΑΣ Α.Ε.

Ομορφοκκλησιάς 31 & Ανδρέα Δημητρίου

142 34 Νέα Ιωνία Αττικής

fax : 210 2710.888

e-mail:  [Click Here To Join]

ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΘΕΣΗΣ