Ηλεκτρολογος Συντηρητης
απο το Jobs24

Ημερομηνία καταχώρησης: 22/3/2019

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Η εταιρεία Γρ. Σαράντης Α.Β.Ε.Ε, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες στην Ελλάδα και στο εξωτερικό με ηγετικά προϊόντα στον χώρο του FMCG, όπως SANITAS, CARROTEN, ΒΙΟΤΕΝ, TEZA, CAMEL, AFROSO, TUBOFLO, STR8 κ.α. επιθυμεί να προσλάβει άμεσα για το εργοστάσιο της στα Οινόφυτα Βοιωτίας:

Ηλεκτρολόγο Συντηρητή

   (ΚΩΔ. ΑΓΓΕΛΙΑΣ: ΟΙΝ39)

Η θέση αναφέρεται στον Facility & Environmental Manager

Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα πρέπει να διακρίνεται για την οργάνωση, την μεθοδικότητα, καθώς και την ταχεία αντίληψη. Η επιθυμία του/της να εργαστεί σε ένα περιβάλλον όπου απαιτείται σχολαστική τήρηση διαδικασιών και κανόνων υγιεινής και ασφάλειας καθώς και η ικανότητα επίλυσης προβλημάτων αποτελούν απαραίτητα χαρακτηριστικά του/της ιδανικού/ης υποψηφίου/ας.

Κύρια καθήκοντα:

  • Μεριμνά για την απρόσκοπτη λειτουργία του Η/Μ εξοπλισμού του εργοστασίου και την αποκατάσταση βλαβών και δυσλειτουργιών
  • Συμμετέχει στην εκτέλεση του προγράμματος προληπτικής συντήρησης
  • Συμμετέχει σε έργα αναβάθμισης τεχνικών εγκαταστάσεων

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ Ηλεκτρολόγου Μηχανικού, Ηλεκτρονικού ή Αυτοματισμών
  • Άδεια χειρισμού πεδίων Μέσης Τάσης
  • Τουλάχιστον τρία (3) έτη εργασιακής εμπειρίας σε ανάλογη θέση
  • Εμπειρία σε βιομηχανικό αυτοματισμό, PLC–Inverters. Εμπειρία σε συντήρηση Η/Μ εξοπλισμού θα συνεκτιμηθεί
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενες βάρδιες
  • Μεταφορικό μέσο

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό όμιλο
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αν ενδιαφέρεστε να αξιοποιήσετε τα ταλέντα σας και να αναπτύξετε τις ικανότητές σας στον Όμιλό μας, μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας.

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με όσους υποψήφιους πληρούν τα παραπάνω κριτήρια.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

Η εταιρία Καριέρα ΑΕ ιδρύθηκε το 1997, με στόχο την κάλυψη των κενών στην ενημέρωση σχετικά με την αγορά εργασίας και την υποστήριξη των νέων που αναζητούν εργασία. Μέσα στα χρόνια που ακολούθησαν η εταιρία έθεσε τη βάση για τη μετεξέλιξή της σε έναν οργανισμό ευέλικτο και γρήγορα αναπτυσσόμενο, σχεδιάζοντας διαρκώς νέα προϊόντα και υπηρεσίες καριέρας, που ανταποκρίνονται στις αυξανόμενες ανάγκες του δυναμικού χώρου της αγοράς εργασίας.

Το kariera.gr είναι το ηγετικό on-line recruitment site στην Ελλάδα. Από το 2007 αποτελεί μέλος του δικτύου του CareerBuilder.com, του μεγαλύτερου site για την αγορά εργασίας στις ΗΠΑ.

Kariera.gr Hiring Solutions

Αποστολή & Όραμα μας, είναι να δημιουργήσουμε περισσότερες ευκαιρίες απασχόλησης. Συνδυάζουμε τα skill σας με την κουλτούρα της εταιρίας, ώστε η επόμενη θέση εργασίας σας να αποτελεί κατάκτηση προσωπικής επιτυχίας.

Καθαρά ανθρωποκεντρική η προσέγγιση μας, στις γνώσεις σας και τις προσωπικές σας φιλοδοξίες. Διενεργούμε τα αντίστοιχα Test των προσόντων της θέσης, όπου θα σας βοηθήσουν να ανακαλύψετε και καλύτερα τον εαυτό σας.

Είμαστε εδώ, όσο αναζητάτε εργασία!