Θεσεις εξυπηρετησης πελατων της Νο.1 εταιριας καφε
απο το Jobs24

Ημερομηνία καταχώρησης: 15/11/2019

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Έχεις επικοινωνιακές δεξιότητες; Εργάσου στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της Νο.1 εταιρίας καφέ

Η μεγαλύτερη εταιρία εμπορίας προϊόντων καφέ, συνεργαζόμενη με την Teleperformance Greece, αναζητά άτομα με επικοινωνιακές ικανότητες που θα στελεχώσουν το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών.

Τα άτομα που θα στελεχώσουν το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών θα έχουν τις εξής αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση παραγγελιών
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση social media+ chat

Απασχόληση και ωράρια:

  • Η συγκεκριμένη θέση είναι 6ωρης απασχόλησης
  • Ημέρες: Δευτέρα έως Κυριακή (2 μέρες ρεπό)
  • Ωράριο: 08:00-23:00 (κυλιόμενα 6ωρα)

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Σωστή χρήση λόγου, προφορικώς και γραπτώς.
  • Γνώση χρήσης Social media
  • Καλή γνώσης χρήσης υπολογιστή
  • Γνώση αγγλικών (Β2+)

Τι προσφέρουμε:

Επιπρόσθετα, στην Teleperformance Greece έχετε την ευκαιρία να εξελίξετε την καριέρα σας εντός μίας πολυεθνικής εταιρείας, εκπροσωπώντας τα μεγαλύτερα brands διεθνώς. Επιπλέον, θα αποτελέσετε μέλος μιας μεγάλης οικογένειας η οποία σέβεται τη διαφορετικότητα, προσφέροντας ίσες ευκαιρίες σε όλους, ανεξαρτήτως φύλου, εθνικότητας, ηλικίας, θρησκείας ή κουλτούρας. Για όλους αυτούς τους λόγους σας προσκαλούμε να γίνετε μέλος της οικογένειάς μας, η οποία αριθμεί πάνω από 8.500 συναδέλφους που προέρχονται από 91 και πλέον εθνικότητες.

Δείτε περισσότερα

Θέλετε να δείτε περισσότερες Ελληνόφωνες θέσεις εργασίας; Δείτε τις εδώ.

Θέλετε να δείτε όλες τις θέσεις εργασίας που παρέχουμε; Δείτε τις εδώ.

#Telefirstpage

ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΘΕΣΗΣ

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

Teleperformance Greece is a worldwide leader with 8.400 employees from 91 nationalities, based in Athens and providing exceptional omnichannel customer experiences in 36 languages and dialects! We are proud of our multinational working environment & the career development opportunities we provide for 30 years !