Θεσεις προωθησης & ενημερωσης πελατων της Νο.1 εταιριας καφε
απο το Jobs24

Ημερομηνία καταχώρησης: 15/11/2019

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Έχεις επικοινωνιακές δεξιότητες; Εργάσου στο τμήμα προώθησης & ενημέρωσης πελατών στη Νο.1 εταιρία καφέ.

Η μεγαλύτερη εταιρία εμπορίας προϊόντων καφέ, συνεργαζόμενη με την Teleperformance Greece, αναζητά άτομα με επικοινωνιακές ικανότητες που θα στελεχώσουν το τμήμα προώθησης & ενημέρωσης πελατών.

Τα άτομα που θα στελεχώσουν το τμήμα θα έχουν τις εξής αρμοδιότητες:

  • Προώθηση προϊόντων και ενημέρωση πελατών
  • Προώθηση και διαχείριση έρευνας ικανοποίησης σχετικά με την εταιρία και τα προϊόντα της.

Απασχόληση και ωράρια:

  • Η συγκεκριμένη θέση είναι 8ωρης απασχόλησης
  • Ημέρες: Δευτέρα έως Παρασκευή
  • Ωράρια: 9:00-17:00 και 12:00-20:00

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Σωστή χρήση λόγου, προφορικώς και γραπτώς.
  • Καλή γνώσης χρήσης υπολογιστή
  • Γνώση αγγλικών (Β2+)

Τι προσφέρουμε:

Επιπρόσθετα, στην Teleperformance Greece έχετε την ευκαιρία να εξελίξετε την καριέρα σας εντός μίας πολυεθνικής εταιρείας, εκπροσωπώντας τα μεγαλύτερα brands διεθνώς. Επιπλέον, θα αποτελέσετε μέλος μιας μεγάλης οικογένειας η οποία σέβεται τη διαφορετικότητα, προσφέροντας ίσες ευκαιρίες σε όλους, ανεξαρτήτως φύλου, εθνικότητας, ηλικίας, θρησκείας ή κουλτούρας. Για όλους αυτούς τους λόγους σας προσκαλούμε να γίνετε μέλος της οικογένειάς μας, η οποία αριθμεί πάνω από 8.500 συναδέλφους που προέρχονται από 91 και πλέον εθνικότητες.

Δείτε περισσότερα

Θέλετε να δείτε περισσότερες Ελληνόφωνες θέσεις εργασίας; Δείτε τις εδώ.

Θέλετε να δείτε όλες τις θέσεις εργασίας που παρέχουμε; Δείτε τις εδώ.

#Telefirstpage

ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΘΕΣΗΣ

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

Teleperformance Greece is a worldwide leader with 8.400 employees from 91 nationalities, based in Athens and providing exceptional omnichannel customer experiences in 36 languages and dialects! We are proud of our multinational working environment & the career development opportunities we provide for 30 years !