ΠΩΛΗΤΗΣ – ACCOUNT MANAGER
απο το Jobs24

Ημερομηνία καταχώρησης: 23/8/2019

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Η  KOLOSSOSSECURITYπρωτοπόρος εταιρία στις υπηρεσίες ασφάλειας,

αναζητεί υποψήφιους  Πωλητές – AccountManagers

που επιθυμούν να σταδιοδρομήσουν μαζί της και να στελεχώσουν το τμήμα πωλήσεων.

Προσφέρονται

•             Ανταγωνιστικός  σταθερός μισθός με σύμβαση Αορίστου χρόνου

•             ΕπιπλέονBonusβάση  μηνιαίου - τριμηνιαίου στόχου και σύμφωνα με το σύστημα

Προμηθειών της Εταιρείας

•             Προοπτικές επαγγελματικής  και μισθολογικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό

 αναπτυσσόμενο περιβάλλον

•             Συνεχής Υποστήριξη  σε εκπαίδευση προϊόντων αλλά  και τεχνικών Πωλήσεων

•             Εταιρικό Αυτοκίνητο, Εταιρικό Κινητό και έξοδα μετακίνησης

Περιγραφή θέσης

Ως στέλεχος πωλήσεων – ΑccountManager τα καθήκοντά του θα είναι

•             Ανάπτυξη νέου πελατολογίου

•             Προετοιμασία αναφορών σχετικά με τα αποτελέσματα και τις προοπτικές των

Υποψηφίων πελατών

•             Ανάλυση αναγκών , παρουσίαση των προϊόντων – λύσεων και σύνταξη προτάσεων

              συνεργασίας

•             Ευθύνη υλοποίησης και παρακολούθησης του μηνιαίου – ετήσιου στόχου Πωλήσεων

•             Παρακολούθηση των τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού

•             Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας

Επιθυμητά προσόντα

•             Απαραίτητη Εμπειρία  1- 2 ετών σε θέση πωλήσεων

•             Τυχόν προϋπηρεσία σε εταιρίες Security με αντικείμενο την προώθηση υπηρεσιών

φύλαξης και συστημάτων  ασφαλείας θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα

•             Επικοινωνιακές Δεξιότητες και διάθεση για εξέλιξη

•             Πάθος για την Πώληση και ταλέντο στο να κερδίζεις -  τον Πελάτη -

•             Θέλεις να πετύχεις ! και έχεις διάθεση για εργασία

•             Οργάνωση, Συνέπεια και Ικανότητα  διαχείρισης χρόνου

•             Ευκολία  συνεργασίας με τους συναδέλφους σου

•             Ικανότητα επικοινωνίας και επαγγελματικό προσανατολισμό

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

  • Σχέση εργασίας: Πλήρης Απασχόληση
  • Περιοχή: Αθήνα, Αττική-Αθήνα
  • Είδος θέσης εργασίας: Πωλήσεις
  • Εμπειρία: Αδιάφορο
  • Ημερομηνία καταχώρησης: 23/8/2019

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

Η εταιρία Καριέρα ΑΕ ιδρύθηκε το 1997, με στόχο την κάλυψη των κενών στην ενημέρωση σχετικά με την αγορά εργασίας και την υποστήριξη των νέων που αναζητούν εργασία. Μέσα στα χρόνια που ακολούθησαν η εταιρία έθεσε τη βάση για τη μετεξέλιξή της σε έναν οργανισμό ευέλικτο και γρήγορα αναπτυσσόμενο, σχεδιάζοντας διαρκώς νέα προϊόντα και υπηρεσίες καριέρας, που ανταποκρίνονται στις αυξανόμενες ανάγκες του δυναμικού χώρου της αγοράς εργασίας.

Το kariera.gr είναι το ηγετικό on-line recruitment site στην Ελλάδα. Από το 2007 αποτελεί μέλος του δικτύου του CareerBuilder.com, του μεγαλύτερου site για την αγορά εργασίας στις ΗΠΑ.

Kariera.gr Hiring Solutions

Αποστολή & Όραμα μας, είναι να δημιουργήσουμε περισσότερες ευκαιρίες απασχόλησης. Συνδυάζουμε τα skill σας με την κουλτούρα της εταιρίας, ώστε η επόμενη θέση εργασίας σας να αποτελεί κατάκτηση προσωπικής επιτυχίας.

Καθαρά ανθρωποκεντρική η προσέγγιση μας, στις γνώσεις σας και τις προσωπικές σας φιλοδοξίες. Διενεργούμε τα αντίστοιχα Test των προσόντων της θέσης, όπου θα σας βοηθήσουν να ανακαλύψετε και καλύτερα τον εαυτό σας.

Είμαστε εδώ, όσο αναζητάτε εργασία!