ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗΣ
απο το Jobs24

Ημερομηνία καταχώρησης: 9/4/2021

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Δικηγορική Εταιρία που εδρεύει στο Μοσχάτο,  επιθυμεί να προσλάβει:

ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗΣ

Καθήκοντα:

  • Εξασφάλιση της εύρυθμης και αδιάλειπτης λειτουργίας των συστημάτων πληροφορικής της εταιρίας, σαν Application&Database  Server Administrator
  • Δημιουργία MIS Εταιρείας
  • Συντήρηση δικτύου Η/Υ

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστη γνώση των Microsoft SQL Server LINUX και πιθανόν Microsoft .NET και Crystal Reports,  Server Administration,  Active Directory.
  • Άριστη γνώση διαχείρισης και συντήρησης servers τεχνολογίας Microsoft, web  servers, ΙΤ Security  κλπ
  • Γνώσεις Προγραμματισμού SQL,  PHP.
  • Εμπειρία σε θέματα διασφάλισης backupsystems, webserver, αναβαθμίσεις κλπ
  • Σχετική γνώση σε εταιρικές διαδικασίες λογιστικής, reporting, τιμολόγησης.
  • Γνώση τηλεφωνικών κέντρων.
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών, υπευθυνότητα και προσοχή στην λεπτομέρεια και δυνατότητα απομακρυσμένης υποστήριξης 24Χ6
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ κατεύθυνσης πληροφορικής
  • Προϋπηρεσία 5 τουλάχιστον έτη σε αντίστοιχη θέση

Η εταιρία προσφέρει:

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας
  • Άριστες προοπτικές εξέλιξης

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

  • Σχέση εργασίας: Πλήρης Απασχόληση
  • Περιοχή: Μοσχάτο
  • Είδος θέσης εργασίας: Πληροφορική
  • Εμπειρία: Αδιάφορο
  • Ημερομηνία καταχώρησης: 9/4/2021

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

Η εταιρία Καριέρα ΑΕ ιδρύθηκε το 1997, με στόχο την κάλυψη των κενών στην ενημέρωση σχετικά με την αγορά εργασίας και την υποστήριξη των νέων που αναζητούν εργασία. Μέσα στα χρόνια που ακολούθησαν η εταιρία έθεσε τη βάση για τη μετεξέλιξή της σε έναν οργανισμό ευέλικτο και γρήγορα αναπτυσσόμενο, σχεδιάζοντας διαρκώς νέα προϊόντα και υπηρεσίες καριέρας, που ανταποκρίνονται στις αυξανόμενες ανάγκες του δυναμικού χώρου της αγοράς εργασίας.

Το kariera.gr είναι το ηγετικό on-line recruitment site στην Ελλάδα. Από το 2007 αποτελεί μέλος του δικτύου του CareerBuilder.com, του μεγαλύτερου site για την αγορά εργασίας στις ΗΠΑ.

Kariera.gr Hiring Solutions

Αποστολή & Όραμα μας, είναι να δημιουργήσουμε περισσότερες ευκαιρίες απασχόλησης. Συνδυάζουμε τα skill σας με την κουλτούρα της εταιρίας, ώστε η επόμενη θέση εργασίας σας να αποτελεί κατάκτηση προσωπικής επιτυχίας.

Καθαρά ανθρωποκεντρική η προσέγγιση μας, στις γνώσεις σας και τις προσωπικές σας φιλοδοξίες. Διενεργούμε τα αντίστοιχα Test των προσόντων της θέσης, όπου θα σας βοηθήσουν να ανακαλύψετε και καλύτερα τον εαυτό σας.

Είμαστε εδώ, όσο αναζητάτε εργασία!