Υπαλληλοι για Τηλεφωνικη Εξυπηρετηση Πελατων
απο το Jobs24

Ημερομηνία καταχώρησης: 22/8/2019

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Εμπορική εταιρεία που εδρεύει στο Περιστέρι και δραστηριοποιείται στο ηλεκτρονικό εμπόριο, αναζητά υποψήφιους μερικής και πλήρης απασχόλησης για Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Πελατών (Call Center Agent & Client Service) για την στελέχωση του τμήματός.

Αρμοδιότητες (
Call Center Agent) Μερική Απασχόληση

  • Παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών εξυπηρέτησης στους πελάτες
  • Εφαρμογή των πολιτικών, διαδικασιών & κανόνων λειτουργίας της εταιρείας
  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων
  • Παραγγελιοληψία
  • Ενημέρωση του πελάτη για τα προϊόντα και την παραγγελία του
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων

 Αρμοδιότητες ( Client Service) Πλήρης Απασχόληση

  • Επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες
  • Διαχείριση επιστροφών προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 1 έτος σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής Γλώσσας
  • Καλή χρήση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Kαλή χρήση Η/Υ (MS Office, Windows)
  • Εμπειρία σε χρήση ERP Softone & CRM συστήματος θα εκτιμηθεί
  • Προσανατολισμός στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Αυτοπαρακίνηση και ενθουσιασμός για την επίτευξη στόχων
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία σε προϊόντα ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)
  • Ευελιξία ωραρίου (Call Center Agent)
  • Άριστη κατανόηση και επίλυση προβλημάτων σε σταθερούς και φορητούς υπολογιστές, κινητά και tablet κλπ θα εκτιμηθεί (Client Service)
  • Καλή γνώση σε προϊόντα, υπηρεσίες και λύσεις πληροφορικής (Client Service)

Παροχές

  • Σύμβαση εργασιας αορίστου χρόνου
  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Συνέπεια στη μισθοδοσία
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Εύκολη πρόσβαση με ΜΜΜ (πλησίον μετρό)

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

 Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

Η εταιρία Καριέρα ΑΕ ιδρύθηκε το 1997, με στόχο την κάλυψη των κενών στην ενημέρωση σχετικά με την αγορά εργασίας και την υποστήριξη των νέων που αναζητούν εργασία. Μέσα στα χρόνια που ακολούθησαν η εταιρία έθεσε τη βάση για τη μετεξέλιξή της σε έναν οργανισμό ευέλικτο και γρήγορα αναπτυσσόμενο, σχεδιάζοντας διαρκώς νέα προϊόντα και υπηρεσίες καριέρας, που ανταποκρίνονται στις αυξανόμενες ανάγκες του δυναμικού χώρου της αγοράς εργασίας.

Το kariera.gr είναι το ηγετικό on-line recruitment site στην Ελλάδα. Από το 2007 αποτελεί μέλος του δικτύου του CareerBuilder.com, του μεγαλύτερου site για την αγορά εργασίας στις ΗΠΑ.

Kariera.gr Hiring Solutions

Αποστολή & Όραμα μας, είναι να δημιουργήσουμε περισσότερες ευκαιρίες απασχόλησης. Συνδυάζουμε τα skill σας με την κουλτούρα της εταιρίας, ώστε η επόμενη θέση εργασίας σας να αποτελεί κατάκτηση προσωπικής επιτυχίας.

Καθαρά ανθρωποκεντρική η προσέγγιση μας, στις γνώσεις σας και τις προσωπικές σας φιλοδοξίες. Διενεργούμε τα αντίστοιχα Test των προσόντων της θέσης, όπου θα σας βοηθήσουν να ανακαλύψετε και καλύτερα τον εαυτό σας.

Είμαστε εδώ, όσο αναζητάτε εργασία!